با همکاری هیئت مذهبی عاشقان چهارده معصوم(س) و یکی از حامیان موسسه ،آش نذری به تعداد ۳۰۰۰ نفر تهیه و در محل بازارچه نو (کوچه ننه عباس) میان عزاداران اربعین حسینی توزیع گردید.

ساخت مسکن برای خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی با دو معلول به بالا از اهداف دولت در سال ۹۷ می باشد.

در این راستا مدیر عامل موسسه خیریه مسئولیت نظارت  بر ساخت ۷۰۰۰مترمربع آپارتمان مسکونی برای خانوارهای مذکور را به صورت رایگان بر عهده گرفته است.

هزینه نظارت واحدهای مذکور براساس تعرفه های نظام مهندسی ساختمان استان قم رقمی بالغ بر۱۴۰ میلیون تومان می باشد.

موسسه با همکاری هیئت عاشقان چهارده معصوم(س) نسبت به پخت غذای نذری در دهه اول محرم و توزیع آن در بین نیازمندان و اقشار ضعیف اقدام نمودند.

 

پیشنهاد موسسه خیریه صراط ۳۱۳ صالح مبنی بر ساماندهی موسسات خیریه استان از طریق راه اندازی شبکه خیرین استان به تصویب کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی استان رسید.

بر اساس این مصوبه مقرر شد شبکه انجمن های خیریه با همکاری  نماینده تشکلهای مردمی در هیات نظارت بر سمن ها ،موسسه صراط ۳۱۳ صالح و دبیرخانه سازمانهای مردم نهاد استان تشکیل گردد و سامانه و نرم افزار پیشنهادی موسسه به صورت پایلوت در استان قم راه اندازی شود.

پس از طرح و بررسی ابلاغیه وزارت کشور درخصوص تاسیس شبکه هماهنگی تشکل های مردم نهاد ذیل شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و براساس تصمیمات متخذه در جلسات استانداری قم ،آقای سیداحمد وحیدی مدیرعامل موسسه صراط ۳۱۳ صالح به عنوان رئیس هیئت مدیره شبکه هماهنگی تشکل های مردم نهاد در مدیریت بحران استان انتخاب گردیدند.

 

عصر روز یکشنبه مورخ هفتم مرداد ماه سرکار خانم موسوی  نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیات نظارت استان و اقای مهدوی به نمایندگی از اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قم  از موسسه خیریه صراط ۳۱۳ صالح بازدید به عمل آوردند.

با توجه به تازه تاسیس بودن موسسه ،اطلاعات و پیشنهادات مفیدی در ارتباط با فعالیت های سمن ها و مشکلات ناشی از عدم اطلاع قوانین به مجموعه ارائه نمودند.

نهایتا مقرر گردید براساس نظرات و پیشنهادات  مشورتی ایشان اقدامات لازم توسط مسئولان موسسه به عمل آید.

در این جلسه طرح راه اندازی شبکه خیرین استان از سوی مدیر عامل موسسه به سرکار خانم موسوی ارائه گردید.

ایشان ضمن استقبال از طرح مذکور ،قول مساعد جهت پیگیری آن را به موسسه دادند.

همزمان با ميلاد باسعادت هشتمين اختر تابناك آسمان ولايت و امامت امام رضا(ع)  و در راستاي توسعه سفرهاي زيارتي ارزان قيمت به صورت مبدا به مبدا تفاهم نامه اي ميان موسسه خيريه صراط 313 صالح و موسسه توسعه گردشگري سازمان همياري شهرداري هاي استان خراسان رضوي منعقد گرديد.

 

خیّر گرامی، موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات سایت می‌باشد و استفاده از آن به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد.

قوانین عمومی:

بند 1 - این وب سایت متعلق به مؤسسه خیریه صراط ۳۱۳ صالح می باشد .

مطالب وبسایت به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی, همکاری و کمک به نیازمندان می باشند.

از آخرین اخبار، رویدادها، جشنواره های خیریه، بازارچه ها، طرح های خیریه و... مطلع شوید.

کمک های خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

مددجویی را تحت پوشش و حمایت خود قرار دهید .

و ...

بند 2 - کلیه اصول و رویه‌های موسسه خیریه بمنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و طبق قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و مدیران آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب سایت قرار ندهند.

بند 3 - موسسه با این یقین که تمامی افراد با هدف خیر و کمک به نیازمندان  را دارند از همه شما عزیزان تقاضا می کند در صورتیکه قصد تبادل لینک با انجمن و یا تبلیغ برای موسسه در سایت خود را دارید, این کار را با اطلاع و کسب موافقت موسسه انجام دهید. هرگونه استفاده از نام , لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی موسسه غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می باشد.

بند 4 - در صورتی که در قوانین مندرج موسسه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

استفاده از سایت:

بند 1 - موسسه در هیچ صورت اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد مگر در صورت درخواست از سوی مراجع قضایی و با کسب مجوز از سوی آن نهاد.

بند 2 - از نظر حقوقی، در معاملات اینترنتی ، موسسه خیریه به عنوان فروشنده و خیر پرداخت کننده وجه اینترنتی به عنوان خریدار تلقی می شوند.

بند 3 - کاربران هنگام واریز آنلاین ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را (مشخصات فردی، شماره تماس و ایمیل) در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات باعث اخلال در انجام عملکرد صحیح خواهد شد.

بند 4 - اگر در جریان پرداخت پول، ارتباط با شبکه قطع شود، وظیفه‌ی حل مشکلات احتمالی بر عهده‌ی بانک می‌باشد و هزینه‌ی کم شده از حساب ، طبق قوانین بانکی به حساب مشتری برخواهد گشت. وب‌ سایت موسسه در این روند مسئولیتی ندارد ؛ چون این کار مستقیماً توسط بانک انجام گرفته؛ اما در تسهیل آن تلاش خواهد کرد.

عید آمدو خنده به لبان شد /  در ساز دلم شاد و روان شد

از تشنگی وسوز نخوردن /  گوهر به کلامم رمضان شد

عید سعید فطر مبارک

 

موسسه خیریه صراط 313 صالح در راستای محقق ساختن آرمانهای اسلامی با کمک جمعی از خیرین محترم، کمپین فطریه ماه مبارک رمضان را راه اندازی نموده که در این راستا، خیرین محترم مبالغ فطریه و کفاره خود را به حساب موسسه واریز نمودند.

 

با تشکر از تمامی خیرین محترم

ارزاق ماه رمضان

موسسه خیریه صراط با همیاری مردم نیکوکار استان و اعضای محترم خیریه با هدف اکرام ایتام، مستمندان و سادات نیازمند تحت پوشش، در اولین روز ماه مبارک رمضان اقدام به توزیع سبدهای غذایی شامل مواد غذایی برنج، روغن، قند وشکر، سویا، پنیر، حبوبات، مرغ، رب، چای، ماکارونی، خرما و... نمود.