رفتن به محتوای اصلی

حمایت از طرح های استارتاپی

استارتاپ واژه‌ای است که در سال‌های اخیر زیاد در مورد آن خوانده و شنیده‌ایم. این واژه در اخبار دنیای فناوری به کرات استفاده می شود و هدف از آن توصیف شرکت های نوپایی است که راهکارهای جدیدی را برای حل مشکلات و مسائل موجود در دنیای ما مطرح می‌کنند. کسب‌وکارهای نوپا یا همان استارتاپ همیشه در ابتدای کار با چالش‌هایی مواجه می‌شوند. این چالش‌ها در زمینه‌های مختلف برای یک استارتاپ رخ می‌دهد و در بیشتر موارد سبب می‌شود که استارتاپ‌ها با شکست روبرو شده یا از مسیر اصلی خود منحرف شوند.

یکی از اهداف خیریه، دادن امکان رشد سریع و صحیح شرکت‌های استارتآپی می باشد. از آنجایی که تعداد قابل توجهی از صاحبان ایده‌ها و نوآوری ها از توانایی و قدرت مالی کافی برای توسعه کسب و کار خود برخوردار نیستند، خیریه حمایت مورد نیاز برای رشد یک کسب و کار نوپا را به لحاظ منابع مالی در اختیار استارت‌آپ‌های نوپا قرار می‌دهد.در حقیقت یکی از رسائل خیریه، تقویت یک استارت آپ (شرکت نوپا) و تبدیل کردن آن به شرکتی است که بعد از خروج از حمایت خیریه بتواند به تنهایی در بازار رقابت نموده و رشد کند.

روش حمایت خیریه از استارتاپ ها

خیریه به منظور رشد و توسعه ایده های جدید که به تایید کارگروه حمایت از استارتاپ ها می رسد سرمایه گذاری می کند. ما به جوانان صاحب ایده و طرح های استارتاپی کمک می کنیم تا بتوانند تعریفی صحیح و نمونه اولیه مناسبی از کالا و یا خدماتی خود ارائه دهند. ما همچنین در تامین منابع مالی از طرق مختلف مانند: اعطای تسهیلات قرض الحسنه یا مشارکت و سرمایه گذاری مستقیم و همچنین نیروی کار به صاحبان ایده ها یاری می رسانیم.