چرا باید به خیریه اعتماد کنم؟

تمامی فعالیت‌های خیریه به صورت نرم افزاری و شفاف صورت می پذیرد. تعریف کننده هر امر خیرخواهانه مشخص است، مشخص است چه افرادی به کدام امور خیرخواهانه کمک کرده‌اند و پرداخت حمایت‌ها فقط از طریق کانال‌های معتبر بانکی انجام می‌شود و نهایتا اینکه نتیجه اجرای امور خیرخواهانه نیز به اطلاع عزیزان می‌رسد. تمامی فعالیت‌های این مجموعه ذیل نام موسسه نیکوکاری صراط ۳۱۳ صالح ثبت شده به شماره ثبت ۲۱۵۶ در تاریخ ۹۶/۹/۲۲ انجام می‌شود. پروانه فعالیت خیریه نیز به شماره ۴۳۷۳۰ در تاریخ ۹۶/۱۰/۲۴ از سوی وزارت کشور صادر شده است و همچنین خیریه اقدام به اجرای الزامات فعالیت در فضای مجازی کرده و درحال دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نیز می باشد.


ارائه دهندگان خدمات خیرخواهانه مرتبط با خیریه قرارداد‌های رسمی محکمی را با ما به امضا می‌رسانند. در این قراردادها، تمامی تعهدات طرفین درج شده و جریمه‌های سنگینی برای تخلفات احتمالی در آن پیش‌بینی شده است. جدای از مبحث حقوقی، گزارش‌های انجام فعالیت‌ها به همراه اسناد مالی، در سایت منتشر می‌شوند و نهایتا اینکه، کاربران نیز می‌توانند بر فعالیت مجریان نظارت ‌کرده و موارد تخلف را گزارش دهند تا اقدامات قانونی لازم در خصوص آنها انجام شود.

امور خیرخواهانه خیریه توسط خود موسسه تعریف و اجرا می‌شوند، لذا شما می‌توانید امور خیرخواهانه مورد نظر خود را از طریق پل های ارتباطی موجود با همکاران ما درمیان گذاشته تا پس از انجام فرایندهای بررسی و تحقیقات، بصورت عملی به اجرا درآیند. لازم به ذکر است در بازه های شش ماهه گزارش جامعی از انجام این امور به خیرین محترم ارائه خواهد شد.

امور خیرخواهانه توسط خود موسسه تعریف و اجرا می‌شوند. پس تعریف از این امور امور و بررسی کارشناسانه توسط تیم ما، در صورت دارا بودن شرایط لازم در وبسایت منتشر می‌شوند. هر امر خیرخواهانه در صراط هدف کاملا مشخصی دارد، سرمایه مورد نیاز آن دقیقا معلوم است، و زمان محدودی برای تحقق آن تعریف می‌شود. صراط محدودیتی در تعریف امور اعمال نمی‌کند، و میزان موفقیت هر کار خیرخواهانه را به مشارکت و حمایت کاربران وابسته کرده است.

در صورتی که مایل هستید به عنوان مسئولیت اجتماعی فردی‌ خویش بخشی از زمان و انرژی‌تان را به همکاری با خیریه اختصاص دهید، می‌توانید به ما اطلاع دهید که می‌خواهید به عنوان نیروی داوطلب به صراط بپیوندید. ما با توجه به توانمندی و شرایط شما، طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که بتوانیم بیشترین بهره را از حضور شما ببریم. ما از حضور نیروهای داوطلب برای انجام فعالیت‌هایی نظیر فرهنگ‌سازی، معرفی خیریه به دیگران، همکاری در انجام یا گسترش فعالیت‌های برنامه ریزی شده و... استفاده خواهیم نمود.

سرراست‌ترین کاری که می‌توانید بکنید حمایت مالی از امور خیرخواهانه‌ است. در قدم بعدی، صراط و امور خیرخواهانه‌ اش را از هر طریقی که می‌توانید به دیگران (حامیان بالقوه) معرفی کنید. ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کرده و مطالبش را بازنشر کنید. انتقادات و پیشنهادات سازنده را هم فراموش نکنید. در صورتی که تمایل داشته باشید زمان و انرژی بیشتری را به همکاری با صراط اختصاص دهید، می‌توانید به عنوان نیروی داوطلب به ما بپیوندید تا با توجه به توانمندی و شرایط شما، بتوانیم بیشترین بهره را از حضور شما ببریم.

در صورتی که حمایت غیرنقدی ویژه‌ای مانند اهداء کالا را مد نظر داشته باشید، کافی است به ما اطلاع دهید تا شما را با واحد مستمری و سبد های حمایتی مرتبط نمائیم تا حمایت غیرنقدی شما را دریافت نمایند.

کاربران خارج از کشوری که کارت‌های عضو شبکه شتاب در اختیار داشته باشند می‌توانند مستقیما به کار خیرخواهانه مورد نظر خود کمک کنند. در غیر این صورت لازم است از دوستان خود در داخل کشور برای پرداخت وجه کمک بخواهند. لازم به ذکر است که زیرساخت مالی خیریه هم‌ اکنون روش‌های پرداخت از طریق کارت‌های ویزا را پشتیبانی نمی‌کند و  اقدامات قانونی لازم برای گشایش حساب‌های مربوطه انجام نشده است؛ اگر به عنوان نیروی داوطلب می‌توانید در این خصوص ما را یاری نمایید، از همکاری شما استقبال می‌کنیم.